Вечірній Львів

Забронювати

Коли місто відпочиває від денної біганини його мешканців, які чимдуж кудись поспішають, коли сонце вже заховало свої пестливі промені за небокрай, ми пропонуємо Вам прогулятися спокійними вуличками міста, оглянути його красу у вечірньому освітленні та просто відпочити слухаючи історії міста Лева. (пішохідна екскурсія)

Тривалість: 2 години 
Ціна: 90 грн/особа
Щодня о 20:00

** дітям до 14 років знижка 20грн


Відгуки клієнтів

Роман и Света
10 травня 2016 р.
Огромное спасибо Ларисе за интереснейшую экскурсию по вечернему Львову 3 мая 2016 г. !!!
Павел и Наталия
29 березня 2016 р.
Большое спасибо Ларисе за интересную экскурсию ;) Остались очень довольны, получили море положительных эмоций. Непременно приедем еще во Львов, просто влюблены в этот город.
Таня, Запорожье
7 березня 2016 р.
Спасибо огромнейшее за отличную экскурсию! Проводила ее гид Катя и было безумно интересно! Никаких скучных фактов! Вся информация легкая к восприятию и сама гид к себе распологала! Мне очень понравилось!еще раз спасибо!
Илья
1 березня 2016 р.
В августе с девушкой послетили экскурсию с замечательным экскурсоводо Катей. Город показали с совершенно другой стороны и пи этом не завалили кучей информации) экскурсия прошла так быстро, что хотелось еще больше попродить улочками этого замечательного города!) Нам Катя не только показала Львов с другой стороны, но и дала выбрать какую именно часть города мы хотели бы посмотреть) Спасибо за тот заряд позитива и романтики, что мы получили, гуляя вечерним Львовм!
Елена,Лина,Ольга
19 лютого 2016 р.
Дуже вдячні екскурсоводу Яні, за вражаючу екскурсію вечірнім Львовом. Ще досі залишається враження від побаченого та почутого. Яна цікаво та доступно розповідала історію міста і приділяла велику увагу всім видатним місцям,які ми відвідали напротязі чудової екскурсії. Хочем порекомендувати друзям і гостям Львову екскурсовода Яну!!!! Яна, ми Вам дуже вдячні за відчуті емоції)))))))))))
Настя
9 січня 2016 р.
Дуже дякуємо Галині!дуже класна людина,цікава!все знає і відповідає на всі питання!з нами були друзі з Польщі і вона настільки все зрозуміло розказувала,що вони все зрозуміли і були зацікавлені!раджу всім!
Виктория
5 січня 2016 р.
Спасибо Никите за то, что мне попался экскурсовод Олег! Хоть на улице был дикий мороз -10, слушать Олега было одно удовольствие. Приеду во Львов ещё))
Євгеній
26 жовтня 2015 р.
Настя – чудо! На стільки позитивних та натхненних людей в своєму житті не зустрічав. Людей яким подобається їх робота, видають очі і ледь помітна посмішка душі :) Єкскурсія по нічному місту вийшла просто чарівна! До сих пір під враженням. Із задоволенням побував би на інших єкскурсіях Насті. Дякую!
Сергей Куликов
12 жовтня 2015 р.
Экскурсия немного пересекается с другими экскурсиями по объектам, но в целом очень интересно. Концовка эксукрсии немного затянулась на Староеврейской улице в ожидании фаер-шоу :) За это время мы могли бы еще одну улицу пройти. Экскурсоводу Татьяне надо отдать должное - рассказывает так интересно, что ловили каждое ее слово. За это ей большая благодарность!
Юлія
8 серпня 2015 р.
Дякуємо шановній Катерині за той позитив та доброзичливе ставлення як до туристів, так і до своєї професії!
Алла
31 липня 2015 р.
. Дякуємо гіду Тетяні за чудову екскурсію вечірнім Львовом. Історичні події міста перемежувалися з цікавими історіями життя та любові . Хочеться ще раз приїхати і почути нові історії про це чудове місто.
Аленка
30 липня 2015 р.
Хочемо подякувати Микиті за те, що підібрав нам такого чудового екскурсовода як Настя. Завдяки їй ми побачили нові місця, почули цікаві історії. Настю було приємно слухати, завдяки чому екскурсія по вечірньому Львову виявилася цікавою. Також хочемо подякувати Ігорю, який проводив екскурсію " Золота підкова Львівщини" за дуже цікаві і пізнавальні історіі. Наступного разу коли зберемося до Львова, хочемо знову зустрітися з цими чудовими екскурсоводами, і почути захоплюючі історії цього чудового насиченого історією міста.
Зіновія
28 липня 2015 р.
Чудова екскурсія! Я ще під враженнями від побаченого і почутого! Велике спасибі чарівному гіду - Тетяні!
Вікторія
28 липня 2015 р.
Дуже дякую!За чудову,романтичну екскурсію по місту Львову!Я чудово відпочила і дізналась багато нового завдяки найкращому гіду -Тетяні))
Наташа
24 липня 2015 р.
Дякую Анастасії за цікаву екскурсію. Чудово відпочила, побачила нові красиві місця, й почула багато цікавих історій!

Залишити відгук

Інші екскурсії: