Карпатський трамвайчик

Забронювати

В програму входить: 

Гошів - відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. Всі бажаючі можуть піднятися на гору по Хресній дорозі.
Скелі Довбуша - ботаніко-геоморфологічний резерват “Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення, є групою високих скель площею100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.
А також поїздка на вузькоколійному трамвайчику вздовж р. Мізунки.

Тривалість: 13 годин
Ціна за особу: 300 грн + 60грн квитки
Початок екскурсії кожного четверга, п'ятниці та суботи о 8:00 


Відгуки клієнтів

Аліна
20 лютого 2017 р.
Цікава екскурсія)варто поїхати є на що подивитися.Але треба врахувати,що ви будете підійматися на скелі Довбуша,а отже відповідне взуття.Бо ми поїхали якраз після зливи,то було нереально слизько.Вузькоколійний трамвайчик просто диво.А природа заворожує....
Сергей
24 вересня 2015 р.
Спасибо, хорошо провели время во время экскурсии. Красивые пейзажи, интересные рассказы экскурсовода и работников трамвайчика сделали свое дело. Поездка на узкоколейке была местами очень веселой (не буду рассказывать подробностей чтобы не портить сюрприз). Единственны минусом было малое количество времени на самостоятельный осмотр, в особенности скал.

Залишити відгук

Інші екскурсії: