Почаїв та джерело Святої Анни

Забронювати

Пропонуємо Вам провести день відвідавши Почаївську лавру, купелі Святої Анни та Кременецький замок.
Відома в усьому православному світі Святоуспенська Почаївська Лавра підноситься над Кременецькими горами, та притягує до себе вже за десятки кілометрів. Вражають довершеністю форм бароковий Успенський собор (1771-1783р.), Собор святої Трійці (1906-1912р.) та 64-метрова дзвіниця (1861-1871р.) та якій є дзвін вагою 11,5 тон. З усього світу приїжджають паломники в Почаїв щоб побачити три визначні святині християнства: відбиток стопи Богородиці, ікону Пресвятої Богородиці та нетлінні мощі ігумена Іова. Велику кількість людей зцілила вода з чудотворного джерела. Цікавим для духовного збагачення є також Святодухівський скит. 

Тривалість: 10 годин
Початок екскурсії  о 9:00

 


Відгуки клієнтів

Аліна
20 лютого 2017 р.
Була у Львові в серпні 2016,дуже хотіла відвідати Почаївську Лавру,і оз.Святої Анни,дуже задоволена залишилася поїздкою,екскурсія була чудова,все вдало продумано.Вразило те ,що не потрібно вносити ніякої передплати,все на довірі до клієнтів.Також напередодні поїздки зателефонували та повідомили про час та місце відправлення.Львів супер!Хочу сюди знову і знову!
Вiкторiя
25 вересня 2015 р.
29.08.2015р. разом з чоловiком ми вiдвыдали екскурсiю до Почаївської Лаври та купелi Святої Анни, завчасно забронювавши мiсця телефоном з Днiпропетровська. Передоплату не залишали, тому дуже хвилювались, щоб екскурсiя вiдбулась, адже саме заради неї ми приїздили до Львову. Хочу подякувати працiвникам агенства за довiру та своєчасне повiдомлення про мiсце i час проведення екскурсiї. Окрема подяка гiду Iгору за цiкавi та захоплюючi розповiдi, вiн подарував всiм гарний настрiй та неабутнi враження вiд екскурсiї! Нам все дуже сподобалось! До нових зустрiчей!
Світлана
24 вересня 2015 р.
Відвідувала місто Львів на День незалежності. Передчасно запланувала екскурсію в Почаїв та купелі Святої Анни. Екскурсією залишилась дуже задоволено. Такі святі місця необхідно відвідувати, тому що ми заряджаємося позитивною енергією та Божої силою. Дякую співробітникам екскурсійного агентства за організацію цікавих поїздок. До нових зустрічей! З повагою, Світлана, и. Київ
Ірина
27 липня 2015 р.
26.07.2015. Залишилась задоволеною. Забронювала ексткурсію з Києва, представники компанії хвилювались про мене. Все вчасно проведено, ніхто нікого не чекав, екскурсовод знав де зробити які зупинки, усе показав для нас на території самої Лаври, щом не лише історичні відомості дізнатись, а й приклонитись біля свяьтх місць. Дуже вдячна. Сподіваюсь на нові зустрічі.

Залишити відгук

Інші екскурсії: