Місто-музей Жовква та Крехівський монастир

Забронювати

Пропонуємо Вам відвідати колишнє королівське місто-фортецю Жовкву. Ви прогуляєтесь давніми, вимощеними ще у королівські часи, тротуарами, відвідаєте величний собор-усипальницю Св. Лаврентія, де поховано представників трьох могутніх середньовічних родів: Жолкевських, Собеських та Даниловичів, церкву Різдва Христового, де за переказами відбулося хрещення Богдана Хмельницького, потужну оборонну синагогу у єврейському кварталі, одну з найбільших у Європі, ну і звичайно ж, королівський замок з вражаючими оборонними укріпленнями. 
Поруч з Жовквою в Крехові в прекрасному лісі, який належить до Яворівського національного парку, розташований древній монастир оборонного типу Св. Миколая (16-17 ст.), заснований вихідцями з Києво-Печерської лаври. Його відвідували багато видатних людей, серед яких були і гетьмани України: Хмельницький, Дорошенко, Мазепа, а також московський цар Петро I. Поруч з монастирем серед мальовничих пагорбів порослого лісом Розточчя випливає джерело з цілющою водою. Після Крехова повертаємося до Львова.

Тривалість: 7 годин
Ціна за особу: 250 грн
Початок екскурсії кожного понеділка та вівторка о 10:00

 


Відгуки клієнтів

Галина
12 серпня 2015 р.
Довго думала, як оригінально відсвяткувати свій день народження, 50 років. Звернулись в "Open way", де Микита допоміг організувати незабутню поїздку в місто-музей Жовкву та Крехівський монастир. Їздили гарною великою родиною, віком від 5 до 60 років. Всім було дуже цікаво! Дякуємо за таку організацію та чудово проведений час!

Залишити відгук

Інші екскурсії: