Львів - перлина Європи

Забронювати

Це автобусно-пішохідна екскурсія з трьома виходами. Більшість об’єктів Ви оглянете з вікон автобуса, а в трьох найцікавіших куточках нашого міста будуть три зупинки. На три години Ви поринете у захоплюючу мандрівку старовинним та сучасним Львовом, оглянете панораму міста з найвищої вершини – гори Високий Замок, проїдете однією з найстаріших дільниць нашого міста – Личаковом, пройдете стежками Личаківського некрополя, оглянете барокову пам’ятку архітектури середини XVIII ст. – Архикатедральний собор Святого Юра, побачите корпуси найбільших і найстаріших львівських вузів – Політехніки та Львівського університету.

Тривалість: 3 год.
Ціна: 100 грн./особа*
П'ятниця, субота та неділя об 11.00 та 14.00 
*додатково оплачуються вхідні квитки (25грн - Личаківське кладовище)


Відгуки клієнтів

Наталья
26 лютого 2017 р.
От этой экскурсии я получила море удовольствия! Спасибо огромное гиду Анне, она умничка!!! Данная экскурсия завораживает, чего стоит только Лычаковское кладбище и собор Святого Юра. Все настолько было интересно, что хотелось еще продолжения:))) А фирме Openway отдельное спасибо за оперативность. Утром заказали экскурсию и уже в обед, мы на нее отправились. Без всяких проблем. Так держать! :)))
Аліна
20 лютого 2017 р.
Чудова та дуже змістовна екскурсія.З неї ми дізналися багато нового.
Денис
20 лютого 2017 р.
20.02.2017 в 11:00 вместе с чудесным гидом Анной окунулись в замечательный мир Львова - жемчужины Европы. Интересно и познавательной. Посетили кучу крутых мест. Особенно впечатлила самая высокая точка Львова. Вид сногсшибательный! Кто поедет - не нойте что высоко лезть. Оно того стоит)))))). Огромное спасибо Анне и компании OpenWay за незабываемые эмоции и ощущения. Денис и Наталья.
Микола
12 грудня 2016 р.
Дякуємо за цікаву і змістовну екскурсію екскурсовода Михайлу. Під час екскурсії дізналися багато нової інформації про Львів та його історію. Успіхів та процвітання всім організаторам екскурсії та екскурсоводу Михайлу. З такими фахівцями до Львова потік туристів буде тільки збільшуватися. Ми знову хочемо до Львова щоб пройти новими туристичними маршрутами, хочемо до міста яке захоплює...
Сабрие
1 листопада 2016 р.
Увлекательная экскурсия 31.10.2016. Спасибо нашему проводнику Василю за интересные исторические факты, глубокий анализ событий во Львове тех времён. Видна его любовь к своему и высокий профессионализм!
Openway
5 серпня 2016 р.
Добрьій день! Забронировать екскурсию можна так же по телефонам, указанньім на сайте. Приносим извинения за технические неполадки, наши сотрудники уже работают над их устранением. Надеемся встретиться с Вами на екскурсии. С уважением - команда Openway
Инна
5 серпня 2016 р.
Добрый день)скажите пожалуйста как забронирывать экскурсию на завтра ?..при бронировании появляется ошибка.
Андрей (Тамбов)
4 серпня 2016 р.
Огромное спасибо! Во Львов можно влюбиться с первого взгляда, лучший європейский город, обязательно вернусь сюда.
Мила, Днепр
2 серпня 2016 р.
Экскурсовод Ольга...Ее завораживающий голос, мелодичную и красивую речь можно слушать бесконечно, закрыв глаза и даже не глядя на исторические объекты... Браво! Спасибо!
Кароліна та Ірина (Київ)
11 червня 2016 р.
Це була наша перша екскурсія по приїзду до Львова, і вона справила на нас дуже гарне враження, даючи початок нашому знайомству з містом. Богдан був нашим екскурсоводом, і ми маємо лише позитивні відгуки про його роботу. Організація на шаленому рівні, цікаві розповіді, гарні жарти, що розбавляли історичні відомості. Богдан відповів на все, що цікавило мене упродовж екскурсії, показуючи блискуче знання подій того часу. Загалом, екскурсія залишила після себе приємний слід. Бажаємо й надалі проводити такі ж чудові екскурсії!
Ганна
24 березня 2016 р.
Цікава екскурсія. За декілька годин можна відвідати три віддалені об'єкти, дорогою почувши різні історичні факти, легенди, байкі.
Тамара
8 березня 2016 р.
Ставим 5. Предыдущий раз промахнулась, извините!!!!
Тамара
8 березня 2016 р.
Спасибо большое экскурсоводам - Тане, Кате и Назару за прекрасные экскурсии 6 и 7 марта. Мы влюбились во Львов.
Виктория
5 січня 2016 р.
Большое спасибо экскурсоводу Василию. Это историк с большой буквы, очень понравилось
Славутич
18 жовтня 2015 р.
Спасибо.Замечательная экскурсия с великолепным экскурсоводом. Все ну оОочень понравилось.

Залишити відгук

Інші екскурсії: